19 03
05

Projektų atranka leidiniui "Klaipėdos architektūra 2018"

Naujeina

Kviečiame teikti medžiagą architektūros ir urbanistikos darbų leidiniui /Klaipėdos architektūra 2018/

Nuo 2001 m. kasmet leidžiamas periodinis leidinys "Klaipėdos architektūra" jau tapo vienu reikšmingiausių miesto ir regiono architektūrą pristatančių leidinių šalyje, pažįstamas tiek profesionaliai architektų bendruomenei, tiek ir jauniesiems specialistams bei studentams. Tai - vienintelis leidinys Lietuvoje, skirtas konkretaus miesto ir regiono architektūros metinei apžvalgai, leidžiamas jau 18 metų.
Leidinys apibendrina ir pristato per pastaruosius metus sukurtus Klaipėdos architektų darbus, leidžia kritiškai įvertinti kūrybos kokybę, jos tendencijas regione, bei santykyje su Lietuvos ir pasaulio architektūros ieškojimais.

 

  • Projektų pateikimo data 2019 m. gegužės 3d.
  • Teikiant medžiagą, būtina aiškiai nurodyti leidinio rubriką (projektas, realizacija, konkursas ar kt.) Teikiant keletą projektų, tikslinė leidinio rubrika nurodoma prie kiekvieno iš jų.

  • Tekstinė medžiaga (projekto duomenys ir aprašymas) pateikiami šioje anketoje https://goo.gl/forms/MaSdeCjvErt9lCtC3

  • Grafinė medžiaga gali būti teikiama el. būdu (atsiunčiant failus el. paštu laskao.klaipeda@gmail.com arba pateikiant nuorodą į virtualią prieigą prie debesyje patalpintų failų) arba perduodama skaitmeninėje laikmenoje (CD, USB). Grafinė medžiaga turi būti aiškiai užvadinta (atskiram darbui – atskiras katalogas), visi pateikiami failai turi turėti trumpus ir konkrečius pavadinimus (be lietuviškų raidžių).

  • Leidiniui teikiami projektai turi būti sukurti ir (arba) realizuoti 2018 m.

  • Atrenkant projektus, pirmenybė teikiama Klaipėdos mieste projektuotiems ir (arba) realizuotiems objektams, taip pat nacionaliniais ir tarptautiniais apdovanojimais įvertintiems Klaipėdos architektų sukurtiems darbams, projektuotiems ir (arba) realizuotiems kitose Lietuvos vietovėse ir (arba) užsienyje.

  • Leidinio sudarytojas (kuratorius), siekdamas leidinio turinio aktualumo ir kokybės, pasilieka teisę atrinkti pateiktą medžiagą, paprašyti atlikti teikiamos medžiagos pataisymus ir papildymus.

  • Leidinio sudarytojas (kuratorius) pasilieka teisę neįtraukti į leidinį projektų, jei šie yra prastos kokybės ir (arba) netinkamos apimties.

Teikiamos medžiagos aprašas

 

Leidinio redakcinė komisija: Vaidotas Dapkevičius, Gerda Antanaitytė, Mantė Černiūtė – Amšiejienė, Aurimas Baužys.

Kontaktinis asmuo
leidinio sudarytojas
Architektas Vaidotas Dapkevičius
Tel. +370 686 23601