12 05
04

Architektės Andrės Baldišiūtės paskaita „Pavogta erdvė“

Naujeina

2012 m. gegužės 4 d. Architektų klube  paskaitą  „Pavogta erdvė“ skaitė architektė Andrė Baldišiūtė. Jos metu kalbėta apie erdvę, aplinką, emociją ir diskutuota kaip tai atsispindi mūsų biuro darbuose ir kasdienybėje.

Paskaitą pristatė UAB „ERGOLAIN“.

Apie lektorę

Amsterdamo Architektūros Akademijos ir Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto architekto diplomus turinti Andrė Baldišiūtė yra studijos „ANDRĖ BALDI architektūra urbanistika“ įkūrėja, viena iš Architektūros (pokalbių) fondo iniciatorių ir pradininkių, aktyvi jaunosios kartos Lietuvos architektė, daug dėmesio skirianti kūrybos procesui bei novatoriškiems problemų sprendimams.

Savo profesinę architektės karjerą pradėjo “Paleko Arch Studijoje” Lietuvoje. Vienas pirmųjų didelių kurtų pastatų – biurų pastatas „Viktorija“ Vilniuje. Vėliau Andrė dirbo architektūros biuruose “One Architecture” Amsterdame ir “Karres en Brands” Hilversume, kur sėkmingai dalyvavo keliuose urbanistiniuose projektuose.

2005 m. Andrė tapo “Paleko arch studijos” direktore ir 2007 m. kartu su biuro kolegomis dalyvavo Stokholmo nacionalinės bibliotekos konkurse – didžiausiame iki šiol konkurse pasaulyje, sulaukusiame net 1200 projektų iš viso pasaulio. Komanda, pristačiusi drąsų projektą „CUT“, paskelbta 2-3 vietos nugalėtoja.

2006 m. Andrė įkūrė savo architektūros studiją ir pradėjo dėstyti Vilniaus Gedimino Technikos Universitete.


 Nuotraukų galerija: Paskaita "Pavogta Erdvė" 2012 05 04

Linos Melenės nuotraukos