13 11
12

Architektų klubas kviečia 2013 11 15, 17:30

Naujeina

 

Kviečiame jus susipažinti su architektūrine BIM programine įranga ArchiCAD.

 

Pristatyme bus demonstruojamos pagrindinės programinės įrangos savybės, modeliavimo ir dokumetacijos rengimo, komandinio darbo (TEAMWORK) panaudojimo ir kitos programinės įrangos panaudojimo galimybės.

GRAPHISOFT ArchiCAD tikslas – išlakyti pirmaujančias pozicijas Open BIM architektūrinio projetavimo srityje, su geriausia savo klasėje tarpdisciplininio bendradarbiavimo sprendimais AEC (Architecture, Engineering, Construction) srityje.

 

GRAPHISOFT ArhiCAD yra viena iš lyderiaujančių programinių įrangų architektams, progresuojanti produktyvumo didinimo linkme ir pilnai taikanti pastato informacinio modeliavimo BIM technologiją, taip pat skiriant ypatingą dėmesį projektavimo darbų integracijai į inžinerijos sritį, t.y IFC technologijos darbo eigos sprendimų priemonė, kuri leistų sklandžiai bendradarbiauti su inžinieriais, nepriklausomai nuo jų darbo priemonių ir specifikos.

Pristatymas vyks lapkričio 15d. 17:30 val. Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijoje Daržų 10 / Bažnyčių 4, Klaipėdoje.