11 07
11

Profesinės patirtys iš Italijos ir Norvegijos

Naujeina

Liepos 8-ąją Architektų klube savo įspūdžius apie stažuotę Romoje pristatė architektai Vilma Pasiauraitė, Inga Daukšienė ir Linas Pasiaura, apie savo patirtį dirbant Norvegijoje pasakojo Tomas S. Butkus.

Visi seminaro dalyviai dalyvavo tarptautinėje „Leonardo Da Vinci“ profesinių mainų programoje. Vilma Pasiauraitė ir Inga Daukšienė dirbo Romos universiteto "La Sapienza" profesorės Guendalinos Salimei architektūros ir planavimo imonėje “T-studio”. V. Pasiauraitė turėjo galimybę darbuotis su grupe, projektuojančia naujus daugiabučius vietnamiečiams, I. Daukšienė gilinosi į tvaraus dizaino tematiką, L. Pasiaura, stažavęsis mažoje architektūros studijoje „GAP Architetti“, prisidėjo prie vilos projektavimo darbų.

Norvegijoje stažavęsis Tomas S. Butkus pristatė Narviko miesto plėtros gairių projektą.

***

Tai dar vienas klubo renginys iš seminarų ciklo “Tvarios architektūros praktika Europoje”, per kurį 16 jaunųjų krašto architektų pristatys savo patirtį, įgytą LASKAO vykdomo mobilumo projekto Nr. LLP-LdV-PLM-2010-LT-0372 “Kompetencijų vystymas tvarios plėtros architektūroje” metu. Profesinės stažuotės rengiamos pagal “Leonardo Da Vinci” programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

 

 


 Nuotraukų galerija: Seminaras "Tvarios architektūros praktika Europoje - V dalis"