Architektų darbų ekspozicija visuomenei

 

Lietuvos architektų sąjunga siekia aktyviau bendrauti su visuomene, vykdyti švietėjišką  veiklą ir viešinti ją  visomis prieinamomis priemonėmis, todėl LAS Klaipėdos apskrities organizacijos valdyba  kviečia organizacijos narius diskusijai apie iniciatyvą Klaipėdos mieste įrengti nuolatinę ekspoziciją architektų darbams eksponuoti. Idėjos tikslas – informuoti visuomenę apie parengtus ar jau rengiamus miesto teritorijų planavimo dokumentus, naujus projektus, konkursus, koncepcijas ir taip viešinti kūrybinę LAS veiklą Klaipėdoje.

Galimus šios idėjos realizavimo pasiūlymus  parengę „Klaipėdos dizaino centro“ ir „Uostamiesčio projektas“ specialistai juos pristatė LAS Klaipėdos apskrities valdybos posėdyje. Pirminėse idėjose siūlomi du galimi ekspozicijos variantai: stacionarus stendas-vitrina arba kilnojamieji stendai. Eskizai ir kitų šalių analogiškų iniciatyvų pavyzdžiai pateikiami Jūsų svarstymui.

LAS Klaipėdos apskrities organizacijos valdyba laukia Jūsų pasiūlymų ir idėjų, kaip ir kur Klaipėdoje galėtų būti įkurta architektų darbų ekspozicija, kokia ji galėtų ar turėtų būti.

Klaipėdos dizaino centro pasiūlymas

UAB "Uostamiesčio projektas" pasiūlymas

Pasiūlymus ir savo idėjas prašome teikti  el.paštu: archsajunga@architektams.lt

 

Idėjos iniciatorius - R. Gailius, LAS Klaipėdos apskrities organizacijos narys

Atsakingas asmuo-projekto kuratorius - architektas Algis Stripinis, mob.tel.: 8 683 91 385, el.p.: a.stripinis@uostamiescioprojektas.lt

Laukiame bendruomenės narių nuomonių, idėjų ir pagalbos.