17 08
10

Paslaugų paskirties pastato, Šaulių g. 40 a, Klaipėdoje rekonstravimo ir paskirties keitimo į maitinimo paskirtį projektiniai pasiūlymai.

PDFNutarimo protokolas       

Posėdis įvyko 2017-07-27, 15:00 val.

Posėdžio pirmininkas Romualdas Gailius (ekspertų tarybos narys).
Posėdžio sekretorius Petras Džervus (ekspertų tarybos narys).
Dalyvavo Tarybos nariai: Laimonas Bogušas, Vytautas Grykšas, Laima Šliogerienė, Vaidotas Dapkevičius.
Kiti posėdžio dalyviai: UAB „Ekotektonika“ architektai Arūnas Kilišauskas (PV), Ieva Baranauskaitė (autorė), Andrius Pakulis.

DARBOTVARKĖ:
1. Paslaugų paskirties pastato, Šaulių g. 40 a, Klaipėdoje rekonstravimo ir paskirties keitimo į maitinimo paskirtį projektiniai pasiūlymai.

Užsakovas - UAB „Segosta“, projektuotojas – UAB „Ekotektonika“, projekto autorė Ieva Baranauskaitė.

1. SVARSTYTA. Paslaugų paskirties pastato, Šaulių g. 40 a, Klaipėdoje rekonstravimo ir paskirties keitimo į maitinimo paskirtį projektiniai pasiūlymai.

Projektą pristatė autorė architektė I. Baranauskaitė. Projekto vadovas, architektas A. Kilišauskas papildė autorę, jog projektiniai sprendiniai išeina už suformuoto sklypo ribų, sutvarkoma dalis skvero. Į  aptarimą  projekto užsakovas neatvyko.

Ekspertų tarybos nariai uždavė klausimus, pasisakė L. Šliogerienė, L. Bogušas, P. Džervus, V. Grykšas, V. Dapkevičius, R. Gailius.

NUTARTA. Nepritarti paslaugų paskirties pastato, Šaulių g. 40 a, Klaipėdoje rekonstravimo ir paskirties keitimo į maitinimo paslaugų paskirtį projektiniams pasiūlymams, kadangi nesprendžiama viso skvero sutvarkymo koncepcija - neaiškus neprojektuojamos skvero dalies likimas, užsakovas nėra apsisprendęs dėl būsimo pastato funkcijos – ar tai kavinė, ar odontologijos paslaugos, o gal dar kažkas, neišspręsti būsimo pastato aptarnavimo, eksploatavimo klausimai, komplikuojami esami transporto ir pėsčiųjų eismo klausimai. Kol nėra atsakyta į šiuos klausimus esama viešoji erdvė ir paties skvero būklė tik pablogės tuo pažeidžiant Klaipėdos miesto bendruomenės viešą interesą.

Vizualizacija projekto autorių.