15 11
03

Konkursas architektams „PROJEKTO IDĖJA SVEIKAM MIESTUI“.

Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos skelbtam architektūrinės - urbanistinės idėjos konkursui sveiko miesto koncepcijai Klaipėdoje „PROJEKTO IDĖJA SVEIKAM MIESTUI“ pateikti trys projektai.
Konkurso tikslas išrinkti, paviešinti ir paskatinti architektūros ir miesto planavimo idėjas, geriausiai atspindinčias Sveiko miesto judėjimo tikslus Klaipėdos urbanizuotos aplinkos kūrimo srityje.
Konkurso uždaviniai:
- Surinkti ir pristatyti visuomenei architektūros ir miesto planavimo srities profesionalų bei studentų idėjas (kūrinius), prisidedančias prie sveiko miesto tikslų propagavimo ir įgyvendinimo;
- Vertinimo komisijos pagalba išrinkti geriausiai konkurso tikslus ir atrankos kriterijus atitinkančias idėjas (kūrinius);
- Konkurso nugalėtojus paskatinti apdovanojant prizais, ir kartu su vertinimo komisijos išvadomis pristatyti visuomenei.

Projektai bus eksponuojami nuo 2015-11-02 d. iki 2015-11-19 d. LASKAO patalpose Bažnyčių g. 6-1, Klaipėda.

Vertinimo komisijos posėdis vyks 2015-11-16 d. 13:00 LASKAO patalpose Bažnyčių g. 6-1, Klaipėda.

Vertinimo komisija:
­Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos miesto meras  (vertinimo komisijos pirmininkas);
­Vaidotas Dapkevičius, LASKAO valdybos pirmininkas;
­Vytautas Valevičius, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistas;
Almantas Mureika, Klaipėdos miesto savivaldybės Urbanistinės plėtros departamento atstovas;
Mindaugas Savickas, LASKAO atstovas, architektas.

__________________________________________________________________________________________________________________________

2015.11.16 įvykusiame vertinimo komisijos posėdyje aptarti ir įvertinti konkurso darbai bei padalintas prizinis fondas.

Prizai skirti - Erdvilui Samuoliui už projektą „Klaipėda – bendraujantis ir žaidžiantis miestas“, Šarūnei Gentviliei už projektą „Sveikas !“ ir projektavimo firmos PILIS autorių kolektyvui - Ramunei Staševičiūtei, Monikai Knipienei, Gerdai Antanaitytei, Dinai Timoninai, Rusnei Šilerytei, Vaidai Petkutei – Jatkauskienei už projektą „Klaipėdos kultūros fabrikas“.

Kviečiame susipažinti su LASKAO organizuoto konkurso "Projekto idėja sveikam miestui" rezultatais, pasveikint konkurso dalyvius ir nugalėtojus 2015- 11 -19 d., ketvirtadienį, 17 15 val. LASKAO namuos Bažnyčių 6-1, Klaipėda.

Po konkurso pristatymo pasiūlysim pažiūrėt video apie būstų sveikumą, apie projektavimą "sveikai". Numatomos diskusijos aktualiais architektams klausimais ir palinkėjimai "į sveikatą".

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PROJEKTAI

Projekto autorius - Erdvilas Samuolis

Aiškinamasis raštas

Projekto autoriai - Projektavimo firma PILIS. Ramunė Staševičiūtė, Monika Knipienė, Gerda Antanaitytė, Dina Timonina, Rusnė Šilerytė, Vaida Petkutė – Jatkauskienė.

Aiškinamasis raštas

Projekto autorius - Šarūnė Gentvilienė

Aiškinamasis raštas

 

Projektą vykdo Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija

Projektą dalinai remia Klaipėdos miesto savivaldybė