12 10
04

Konkursas "Baltijos mūras ir stogas 2013"

 

Gerbiamieji Architektai,

Kompanija Wienerberger AS kviečia  Jus dalyvauti tarptautiniame išskirtinių mūrinės architektūros sprendimų konkurse  "Baltijos mūras ir stogas 2013“ (ang. Baltic Brick and Roof Award 2013 ), kuris vyksta jau trečią kartą ir laimėti puikią progą dalyvauti pasauliniame „Mūras 2014 “ (ang. Brick Award 2014 ) konkurse, organizuojamame  "Wienerberger Group“.

Šio konkurso tikslas – surasti išskirtinius objektus, pasižyminčius geriausiais plytų, trinkelių , keraminių čerpių bei keraminių blokų architektūriniais, techniniais bei struktūriniais sprendimais. Konkurse dalyvaujantys objektai turi pristatyti įvairias keramikos panaudojimo statybose galimybes.

Šiais metais buvo sukurta nauja sistema ir visi norintys dalyvauti mūsų konkurse turės registruotis tik internetu: - www.balticbrickaward.com Maloniai kviečiame apsilankyti šiame internetiniame puslapyje ir užpildyti anketą. Nors konkurso kalba yra anglų, bet visą informaciją apie dalyvavimo sąlygas galite rasti lietuvių kalba!

Praėjusių konkursų patirtis rodo, kad vienas svarbiausių sėkmingo dalyvavimo konkurse aspektų yra aukštos kokybės pristatomų objektų nuotraukos.

Dalyviams atveriamos galimybės ne tik laimėti po 2000 eurų už kiekvieną nominaciją, bet ir patekti į tarptautinį leidinį „Brick 14“ („Plyta 14“).

Visus dokumentus pristatyti būtina iki 2012 m. spalio 31 d.

Geriausi projektai bus paskelbti nominacijų vakaro metu 2013 m. kovo 31 d. Detalesnę informaciją apie renginio vietą ir laiką atsiųsime vėliau.

Konkurso sąlygos

Wienerberger AS apdovanojo išskirtinius Baltijos šalių mūro statinius

Wienerberger informacija