22 09
05

Šiaurės rago skvero tarp Naujosios Uosto gatvės ir Kuršių marių sutvarkymo atviras projekto konkursas

Memelio miestas, UAB kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija ir Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija skelbia Šiaurės rago skvero tarp Naujosios Uosto gatvės ir Kuršių marių sutvarkymo atvirą projekto konkursą.

Projektuojamas Šiaurės rago skveras - viešoji erdvė Klaipėdos mieste, dešiniajame Danės upės krante, atkarpoje tarp Pilies tilto ir Kuršių marių. Dėl unikalios lokacijos ir kultūrinių sluoksnių skveras turėtų tapti reprezentacine miesto viešąja erdve, atskleidžiančia skirtingus istorinius ir kultūrinius sluoksnius, formuojančia miesto jungtis su Danės upe ir Kuršių mariomis. Tuo pačiu atitinkanti šiandienines architektūrines tendencijas bei atliepianti skirtingus miesto gyventojų ir svečių poreikius.

Konkurso projektų vertinimo komisija sudaryta iš architektų – ekspertų bei Klaipėdos miesto savivaldybės atstovų. Darbų vertinimo procese taip pat dalyvaus recenzentai, ekspertai.

Konkurso prizinis fondas – 20 000 eurų.

Projektų pateikimo data - 2022 lapkričio 4 d., Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijoje, Bažnyčių g. 6 - 1, Klaipėda

Plačiau apie konkursą:

https://www.siauresragoskveras.lt/

Konkurso dalyvių registracija:  siauresragoskveras@architektams.lt

Pateiktu elektroniniu paštu numatoma komunikacija ir informacijos atnaujinimas visais su konkursu susijusiais klausimais. Žemiau pateikiama nuoroda į konkurso sąlygas ir techninę užduotį peržiūrai.

Visa su konkursu susijusi dokumentacija pasiekiama nuorodoje: shorturl.at/EJQR4

Konkurso skelbėjas: Memelio miestas, UAB

Konkurso organizatorius: Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija

Konkurso koordinatorė: arch. Gerda Antanaitytė