11 10
17

„Žirmūnų namų“ konkursas interjero dizaineriams

Išrinkite geriausią buto interjerą

Nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovė „MG Valda“, bendradarbiaudama su ilgamečiu „Metų interjero“ organizatoriumi www.interjeras.lt, skelbė konkursą jauniems interjero dizaineriams ir kvietė sukurti originalius interjero projektus „Žirmūnų namų“ butams. Konkursui buvo specialiai parinkti keturi vienodo išplanavimo trijų kambarių butai, kad būtų galima parodyti, kaip skirtingai jie gali atrodyti, panaudojus kitokius kūrybinius sprendimus. Siekiant skatinti jaunųjų menininkų kūrybiškumą, drąsias, novatoriškas idėjas, konkurso dalyvių amžius apribotas iki 35 metų. Dizaino konkursuose neretai laimi savo patirtį dešimtmečiais skaičiuojantys profesionalai, tačiau konkurso organizatoriai neabejojo, kad ir jauni interjero dizaineriai turi svarių, įdomių, racionalių sumanymų.
Konkursas, jaunuosius kūrėjus viliojęs 16 000 litų vertės priziniu fondu ir realiais užsakymais, sulaukė didelio dizainerių susidomėjimo. Jie pateikė net 26 skirtingus butų interjero projektus, kurie išsiskiria originaliais sprendimais, funkcionaliu stiliumi, spalviniais sprendimais. Kadangi kiekvienam naujakuriui svarbus ne tik jaukus interjeras, bet ir įrengimo kaštai, vienas iš svarbiausių konkurso reikalavimų buvo projektuose atspindėti optimalų kainos ir kokybės santykį. Butų interjero, apdailos medžiagų, baldų, dekoro elementų sąnaudos (be atlikimo darbų) dalyvių projektuose svyruoja nuo 30 000 iki 150 000 litų.
Jau spalio 26 dieną sužinosime, kurie keturi projektai bus įgyvendinti „Žirmūnų namų“ butuose. Tris konkurso laimėtojus išrinks šešių profesionalų komisija, o vieną geriausią projektą patikėta išrinkti visuomenei. Spalio 17 – 23 d. nesnauskite ir apsilankę www.15min.lt/interjero-konkursas atiduokite savo balsą už interjero projektą, kuris Jums paliko didžiausią įspūdį.