21 09
30

Architektų klubas kviečia 2021.10.08 16 val.

Naujeina

2021 m. spalio 8 d. 16 val. kviečiame į LASKAO architektų klubo renginį, skirtą Žiemos uostui Klaipėdoje, tema "Žiemos uostas iš arčiau ir giliau".

Architektų klube bus ieškoma kelio diskusijai apie Žiemos uosto teritorijos ateitį, prisimenant, kas buvo siūlyta, kas vyksta, ir kas galėtų būti siūloma.

Renginio metu bus prisimintos architektų šiai vietai rengtos urbanistinės raidos koncepcijos. Tikimasi, renginio dalyviai pasidalins  įžvalgomis ir lūkesčiais dėl šios svarbios miesto vietos ateities altrnatyvų.

Renginys atviras kviestiniams svečiams.Siekiama, kad sudalyvautų  čia veikiančios Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos atstovai, greta vystomo "Memelio miesto" atstovai, Klaipėdos savivaldybės administracijos specialistai, žiniasklaida.

Tikimės, kad šios uostui ir miestui svarbios vietos raidos aptarimas, padedant architektams profesionalams, siūlymai ir įžvalgos ateičiai ir svarbiausia - dialogas mažins įtampas miesto ir uosto santykiuose ir visoms pusėms padės greičiau rasti optimaliausius ir tvarius sprendimus.

Mintimis ir prisiminimais pasidalins architektas Romualdas Gailius.

Renginio vieta - LASKAO salė, Bažnyčių g. 6-1, Klaipėda, III a.

Įėjimas į renginį tik su galimybių pasu.