17 06
14

Dangės upės krantinėje pristatomos architektūros parodos „ NordicBlock“ ir „Žvilgsnis į save 2016“

Naujeina

Architektūros renginių ciklas “Klaipėdos architektūra”, birželio 17 – liepos 17 dienomis pristato dvi architektūros parodas Laivininkų krantinėje.

NordicBlock
Paroda apžvelgia miesto kvartalų raidą Baltijos jūros regione, taip pat ir Sankt Peterburge, mieste, kur „šiaurietiškumas“ iki šiol laikomas viena svarbiausių identiteto sudedamųjų dalių.
Paroda koncentruojasi ne tiek į įvairias Šiaurės šalių tapatumo interpretacijas, kiek į to tapatumo išpildymo konkrečias variacijas gyvenamųjų kvartalų – svarbiausio kraštovaizdžio komponento – tema. Dėmesio centre atsiduria Skandinavijoje susiformavęs miestietiškas gyvenimo būdas ir kaip šis modelis yra adaptuojamas Baltijos jūros šalių kontekste. Parodoje dalyvauja Švedija, Danija, Norvegija, Suomija, Rusija (Sankt Peterburgas), Estija, Latvija ir Lietuva. Pristatomi 24 „Šiaurietiško kvartalo“ projektai.
Parodos rengėjas: Kauno architektūros festivalis  (“KAFe”)
Parodos partneriai: “Magazine Project Baltia”, Šiaurės ministrų tarybos Lietuvos biuras

 

Žvilgsnis į save 2016
Kauno architektūros festivalio finalinio renginio - apžvalginės Lietuvos architektūros parodos „Žvilgsnis į save 2015-2016“ – metu paskelbti ir apdovanoti geriausi per pastaruosius dvejus metus Lietuvos architektų sukurti darbai.
Parodos rengėjas: “KAFe”
Parodos partneris: Lietuvos architektų sąjunga


Parodos atidaromos birželio 17 d. 16:00 val. Laivininkų krantinėje (prieš burlaivį Meridianas)


Parodos yra Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos rengiamo teminio renginių ciklo "Klaipėdos architektūra" dalis.

Plačiau apie renginius www.architektams.lt; https://www.facebook.com/architektams.lt/

Projektą iš dalies finansuoja:

 

Partneriai, rėmėjai: