17 11
20

Konferencija. Interjero transformacijos 2018. Tendencijos. Stilius. Inovacijos.

Naujeina

Moderniame pasaulyje labai daug laiko praleidžiame įvairiose patalpose: biuruose, viešbučiuose, restoranuose, kituose viešosios paskirties pastatuose. Erdvių, kuriose gyvename, dirbame ir leidžiame laisvalaikį, interjeras lemia ne tik žmonių

savijautą, tarpusavio santykius, bet ir sprendimus bei pasirinkimus.

Todėl tampa vis svarbiau kurti interjerą taip, kad žmogus jame jaustųsi patogiai, jaukiai ir patenkintų savo estetinius poreikius. Tačiau mada ir estetika yra tik viena iš trijų šiuolaikiniam žmogui pritaikyto interjero sudedamųjų dalių: architektams tenka užduotis kurti ne tik vizualiai patrauklų, populiariausias mados tendencijas atitinkantį interjerą, bet ir padaryti jį funkcionalų bei ilgalaikį.

Sumaniai užpildytos erdvės, žmogaus poilsiui ir darbui pritaikyti baldai, sveikatą tausojantys patalpų įrengimo sprendimai prisideda prie darnaus interjero kūrimo. Tam labai svarbios ir medžiagos, naudojamos įrengiant pastatų vidų. Joms keliami tokie patys šiuolaikinio žmogaus reikalavimai: madinga, funkcionalu, patvaru.

Konferencijoje aptarsime, kaip suderinti šiuos tris reikalavimus įrengiant viešąsias ir privačias erdves, analizuosime, kokie interjero sprendimai geriausiai sujungia madą, funkcionalumą ir patvarumą nuo kiliminės dangos iki apšvietimo sprendimų, nuo vonios ar darbo kambario iki miegamojo aksesuarų. Taip pat diskutuosime, kaip sukurti tokią patogią ir darnią erdvę, kurioje mada teiktų naudą žmogui ir bendrame gyvenamosios, darbo ar laisvalaikio erdvės kontekste prisidėtų prie maksimalaus komforto užtikrinimo.

Data:
2017 m. lapkričio 30 d.

Laikas:
13:00

Vieta:
„Multikino” kino teatras, PC „Ozas”, Ozo g. 18, Vilnius

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, vietų skaičius ribotas

Registruotis galite paspaude čia arba telefonu +370 685 87 886, +370 520 80 335; el. paštu konferencijos@structum.lt

Pranešėjai

Parengta pagal STRUCTUM informaciją