17 07
19

Paskelbtas Geriausio 2016 metų rekreacinės architektūros kūrinio konkursas

Naujeina

Lietuvos architektų sąjunga kartu su Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondu skelbia atvirą konkursą "Geriausias 2016 metų rekreacinės architektūros kūrinys".


Konkurso tikslas ir uždaviniai:
1. Konkurso būdu išrinkti vieną 2016 metais realizuotą geriausią rekreacinės paskirties visuomenei atvirą architektūrinį, landšaftinį, urbanistinį kūrinį, pabrėžiantį vietos tapatumą bei kuriantį kultūrinę reikšmę ir socialinę vertę.
2. Konkurso nugalėtojui įteikti apdovanojimą už „Geriausias 2016 metų rekreacinės architektūros kūrinys” - autorinį skulptoriaus kūrinį.
3. Skatinti ir viešinti Lietuvos rekreacinės architektūros kūrinių realizacijas.

 

Konkurso dalyviai – architektai (architektų kolektyvai), pateikę realizuoto projekto medžiagą (konkursinę medžiagą) arba atrinkti Lietuvos architektų sąjungos ir A. Zavišos fondo iš viešai publikuotų projektų pagal šio Konkurso sąlygų reikalavimus. Konkursinės medžiagos pagrindu sudaromas nominantų skaitmeninis leidinys.

Nuoroda į atrankos anketą su Konkurso sąlygomis: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMqZ30s7Vi_JGY0k4XH_oMwnQvp_WW_FhBqUu3DEHfaFX5-Q/viewform

Konkursui pateiktus ir atrinktus kūrinius, atitinkančius Konkurso sąlygas, vertina bei nugalėtoją išrenka vertinimo komisija, susidedanti iš penkių narių. Komisija formuojama iš LAS ir A. Zavišos fondo atstovų bei ankstesnių „Geriausias metų rekreacinės architektūros kūrinys“ konkursų laureatų. Konkurso nugalėtojas paskelbiamas ir apdovanojamas renginio Nidoje metu, 2017 rugsėjo mėn. 08-10d. (renginio programa tikslinama).

 

Parengta pagal A. Zavišos fondo informaciją.