21 03
30

Projektų atranka leidiniui „Klaipėdos architektūra 2020“

Naujeina

Kviečiame teikti medžiagą 21-ajam architektūros ir urbanistikos darbų leidiniui „Klaipėdos architektūra 2020“

Nuo 2001 m. kasmet leidžiamas periodinis leidinys „Klaipėdos architektūra“ jau tapo vienu reikšmingiausių miesto ir regiono architektūrą pristatančių leidinių šalyje, pažįstamas tiek profesionaliai architektų bendruomenei, tiek ir jauniesiems specialistams bei studentams. Tai - vienintelis leidinys Lietuvoje, skirtas konkretaus miesto ir regiono architektūros metinei apžvalgai, leidžiamas jau 21 metus.
Leidinys apibendrina ir pristato per pastaruosius metus sukurtus Klaipėdos architektų darbus, leidžia kritiškai įvertinti kūrybos kokybę, jos tendencijas regione, bei santykyje su Lietuvos ir pasaulio architektūros ieškojimais.

  • Projektų pateikimo data 2021 m. gegužės 7d. (penktadienis).
  • Teikiant medžiagą, būtina aiškiai nurodyti leidinio rubriką (projektas, realizacija, konkursas ar kt.) Teikiant keletą projektų, tikslinė leidinio rubrika nurodoma prie kiekvieno iš jų.
  • Tekstinė medžiaga (projekto duomenys ir aprašymas) pateikiami šioje Google anketoje https://forms.gle/ZGF6nM4Wc2NT39qGA
  • Grafinė medžiaga gali būti teikiama el. būdu (pateikiant nuorodą į virtualią prieigą prie debesyje patalpintų failų (pavyzdžiui wetransfer, Google Drive ir kt.) (pageidaujamas metodas) arba atsiunčiant failus el. paštu laskao.klaipeda@gmail.com.
  • Grafinė medžiaga turi būti aiškiai užvadinta (atskiram darbui – atskiras katalogas). Visi pateikiami failai turi turėti trumpus ir konkrečius pavadinimus be lietuviškų raidžių.
  • Leidiniui teikiami projektai turi būti sukurti ir (arba) realizuoti 2020 metais.
  • Atrenkant projektus, pirmenybė teikiama Klaipėdos mieste projektuotiems ir (arba) realizuotiems objektams, taip pat nacionaliniais ir tarptautiniais apdovanojimais įvertintiems Klaipėdos architektų sukurtiems darbams, projektuotiems ir (arba) realizuotiems kitose Lietuvos vietovėse ir (arba) užsienyje.
  • Leidinio sudarytojas (kuratorius), siekdamas leidinio turinio aktualumo ir kokybės, pasilieka teisę atrinkti pateiktą medžiagą, paprašyti atlikti teikiamos medžiagos pataisymus ir papildymus.
  • Leidinio sudarytojas (kuratorius) pasilieka teisę neįtraukti į leidinį projektų, jei šie yra prastos kokybės ir (arba) netinkamos apimties.

Teikiamos medžiagos aprašas

Kontaktinis asmuo
Leidinio sudarytojas
Architektas Aurimas Baužys
Tel. +370 612 98362