21 12
01

Skelbiamas Želdyno palei Šilutės pl. projekto idėjos konkursas

Naujeina

Skelbiamas Želdyno palei Šilutės pl. nuo Smiltelės g. iki Jūrininkų pr. Klaipėdoje projekto idėjos (koncepcijos) parengimo supaprastintas projekto konkursas.

Planuojamas želdynas randasi rytiniame pietinės Klaipėdos miesto dalies pakraštyje. Tai 1974-1985 m. sovietmečiu suplanuoto VII gyvenamojo rajono (arch. Ričardas Valatka, Gina Galdikienė, Juozas Mureika) prieigos, labiausiai urbanizuota ir mažiausiai vertingų želdynų turinti vieta mieste, šiuo metu kenčianti nuo triukšmo ir taršos.

Konkurso tikslas - pasiūlyti originalią Želdyno idėją ir konceptualius projektinius pasiūlymus,
geriausiai atitinkančius konkurso sąlygas, kainos-kokybės santykį ir suteikiančius realų pagrindą teritorijos techninio projekto parengimui. Pagrindiniai projektui keliami uždaviniai susiję su kasdieniniais gyventojų ir miesto ekosistemos poreikiais. Želdynas turi atlikti apsauginę-ekologinę, rekreacinę ir socialinę-kultūrinę funkcijas. Kartu ši teritorija svarbi kaip pietinė miesto jungtis su rajono žaliųjų erdvių sistema.


Konkurso sąlygų rengėjas – VšĮ „Vario burnos“ kartu su Klaipėdos m. savivaldybės Urbanistikos ir architektūros skyriumi. Pilna informacija pateikiama Centriniame viešųjų pirkimų portale: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-640353

 

Pranešimas  parengtas pagal  VšĮ „Vario burnos“ pateiktą informaciją