19 06
24

THINK TANK TRANSBALTIC KLAIPĖDA 2019

Naujeina

Think Tank Transbaltic Klaipėda 2019 - tai tarptautinę patirtį pristatantis renginių ciklas, skirtas architekto, menininko ir viešosiosios erdvės naudotojo dialogui megzti.

Renginių ciklas apima atvirą forumą ir viešas paskaitas, diskusijas, kūrybines dirbtuves ir meninius projektus. Renginių metu dalyviai iš įvairių Baltijos jūros šalių dalinsis patirtimi, kritinėmis įžvalgomis ir kūrybiniais metodais. Pagrindinis dėmesys skiriamas Smiltynės kaip miesto viešosios erdvės tyrinėjimui ir Klaipėdos jūrinio identiteto klausimams nagrinėti. Siekiama didinti visuomenės susidomėjimą miesto raidos klausimais, įtraukti visuomenės narius į aktyvų kūrybinį procesą ar meninę patirtį miesto viešosiose erdvėse.
Renginių ciklo metu savo patirtimi dalinsis Think Tank Transbaltic tinklo nariai - Baltijos regiono šalyse veikiantys architektai, kuratoriai, menininkai, akademikai bei vietiniai Klaipėdos viešųjų erdvių specialistai, urbanistai, menininkai ir kultūrinio lauko veikėjai, savivaldos atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys.


​Šiuo renginių ciklu viešoji įstaiga “Idėjos miestui”, bendradarbiaudama su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija, įgyvendina projektą “Menininko vaidmuo kuriant viešąsias miesto erdves. Visuomenės dalyvavimas kaip meninė patirtis

PROGRAMA IR RENGINIŲ GRAFIKAS