18 06
25

Beno Šarkos ir Remigijaus Treigio keliaujanti paroda „Vidurnakt ir giliau“

Pridėti į savo kalendorių 2018-06-25 10:13:32 2018-12-22 10:13:32 Europe/Vilnius Beno Šarkos ir Remigijaus Treigio keliaujanti paroda „Vidurnakt ir giliau“ 07.01 15 val. Laivitės teritorijoje Architektai archsajunga@architektams.lt
Naujeina

2018 m. liepos mėn. 1 d. 15 val. Laivitės teritorijoje architektūros renginių ciklo „Klaipėdos architektūra“ metu bus atidaryta Beno Šarkos ir Remigijaus Treigio keliaujanti paroda „Vidurnakt ir giliau“.

Fotografijos parodoje bus pristatyti vaizdai iš internetinės erdvės, atrasti kūrėjų kiekvieną dieną vidurdienį ir vidurnaktį. Fotografijos parodos atidarymo metu bus pristatytos naujos, bei niekam nežinomos kasdienybės istorijos. Keliaujančio fotografijos projekto "Vidurnakt ir giliau" atsiradimą sąlygojo kino režisieriaus Džimo Džarmušo (Jim Jarmuch) filmas "Paterson" apie kasdienybės poeziją. Filmo režisierius žiūrovams nesiūlė daug – tiesiog pagyventi dvi valandas Patersono ritmu. Benas Šarka ir Remigijus Treigys fotografijos parodos lankytojams nesiūlo mažai – kviečia sustabdyti dvi valandas tarp kasdienybės pašnekesių vidurnaktį ir vidurdienį. Kviečiame pabūti pasaulyje, kuriame daug kas vyksta kitaip, nors iš pirmo žvilgsnio tarp mūsų kasdienybės ritualų lyg ir nėra nieko naujo.

Paroda sekmadienį bus eksponuojama po atviru dangumi tik trumpam laikui. Todėl kūriniai vienoje vietoje ilgai neužsibus ir tą pačią dieną tęs kelionę iš vienos miesto erdvės į kitą, tokiu būdu išnykdami kasdienybėje.

Kūrėjų sąjungos projektą „Vidurnakt ir giliau“ remia Lietuvos kultūros taryba ir Klaipėdos miesto savivaldybė.

Renginys yra Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos rengiamo teminio renginių ciklo "Klaipėdos architektūra" dalis.