18 07
09

Dirbtuvės „Miesto gidas vaikams“

Pridėti į savo kalendorių 2018-07-10 12:07:58 2019-01-06 12:07:58 Europe/Vilnius Dirbtuvės „Miesto gidas vaikams“ Liepos 14 d. 11:00 - 14:00 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžiojo Vandens g. 2, Klaipėda) Architektai archsajunga@architektams.lt
Naujeina

Miestas – mūsų namai. Mieste daug įvairiausių pastatų, erdvių, mašinų ir žmonių. Kiekvienas miestas skiriasi. Galbūt dėl to, kad jis įsikūręs skirtingame kraštovaizdyje ir sudarytas iš skirtingų miesto struktūrų ir elementų. Tačiau labai nustebsite, kad labiausiai keičiantys miestus žmonės, miestų planavimo ir statybos išmoksta tik universitete. O didžioji miesto dalis nėra pritaikyta vaikams... Tai nėra labai teisinga! Juk mieste gyvena ne tik suaugę žmonės. Ir vaikai, ir moksleiviai naudojasi miesto pastatais ir erdvėmis. Todėl jie gali papasakoti savo miesto istoriją.
Būtent tuo tikslu ir sugalvojome miesto statymo dirbtuves. Čia mes tiesime gatves, statysime namus. Sodinsime parkus, įrengsime atrakcionų parką, o gal net ir sukursime pirmą pasaulyje miestą vaikams!
Dirbtuves ves trijų vaikų tėtis, urbanistas, leidėjas ir iliustratorius Tomas S. Butkus.
Dirbtuvėse kviečiami dalyvauti 7-15 m. vaikai.
Išankstinė registracija į renginį laskao.klaipeda@gmail.com

Renginys nemokamas.

Renginys yra Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos rengiamo teminio renginių ciklo "Klaipėdos architektūra" dalis.