18 06
24

Idėjų konkursas Memelio miestui

Pridėti į savo kalendorių 2018-06-24 09:24:34 2018-12-22 09:24:34 Europe/Vilnius Idėjų konkursas Memelio miestui 06.26 - 07.01 Architektai archsajunga@architektams.lt
Naujeina

UAB "Stemma Group" kartu su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija kviečia dalyvauti idėjos Memelio miestui konkurse.

Konkurso tikslas surinkti kuo įvairesnių šios svarbios miesto teritorijos vystymo idėjų, minčių apie teritorijos ryšį su miestu, svarbiausių teritorijos viešųjų erdvių struktūrą, siūlomus naujus ar atkuriamus istorinius elementus – visa kas Jūsų nuomone yra svarbu teritorijos ir  šios miesto dalies gyvybingumui. Dalyviai laisvi siūlyti visas net ir pačias netikėčiausias idėjas, kurios nebūtinai susijusios su parengta teritorijos koncepcija.

Konkurso aprašymas ČIA

Idėja uosto teritorijai miesto centre, tai Jūsų bilietas į Architektų dienos renginį.

Darbo pateikimo forma – vienas A3 formato bilietas su trumpu idėjos aprašymu, planu, aksonometrija bei eskizais.

Idėjos-bilieto pateikimas – Archdienos renginys, Liepos 1 d., 16:00, TEMA erdvė Memelio miesto teritorijoje

Ekspozicija – vertinimas – Archdienos renginio metu vyks ekspozicija ir geriausių idėjų pristatymas, rinkimas bei apdovanojimai

Prizai - Stemma Group dovanos bei galimybė toliau vystyti pateiktas idėjas

Kviečiame apsilankyti ekskursijoje „Uosto gatvė ir kas toliau?", kuriuos metu bus lankomasi ir Memelio miesto teritorijoje. Dalyviai gaus lankstinukus.
Susitinkame birželio 26 d. 17 val.
Ekskursijos pradžia – Uosto g. 22 (priėjimas nuo S. Daukanto g.)

Renginys yra Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos rengiamo teminio renginių ciklo "Klaipėdos architektūra" dalis.