18 07
09

LAS KAO - Ergolain stipendijos konkurso finišas

Pridėti į savo kalendorių 2018-07-10 11:59:16 2019-01-06 11:59:16 Europe/Vilnius LAS KAO - Ergolain stipendijos konkurso finišas Liepos 13 d. (penktadienį) 16 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžiojo Vandens g. 2, Klaipėda) Architektai archsajunga@architektams.lt
Naujeina

Liepos 13 d. (penktadienį) 16 val. KKKC Parodų rūmuose vyks Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos kartu su UAB ERGOLAIN skelbto 2018 metų stipendijos konkurso architektūros studentams tema – „Klaipėda. Aktuali architektūra“ darbų pristatymas ir nugalėtojo rinkimas.

Jau dešimtmetį vykstančio konkurso tikslai yra išrinkti geriausias, inovatyviausias, aktualiausias idėjas siūlančius architektūros studentų darbus. Taip pat skatinti būsimuosius architektus projektuoti ir kurti Klaipėdos mieste ir regione, gilinantis į miesto ir regiono specifiką. Matyti ir viešinti architektų idėjas Klaipėdai ir regionui aktualiose vietose, o vystant šias teritorijas remtis būsimųjų architektų įžvalgomis. Taip skatinant jaunųjų architektų dalyvavimą visuomeninėje, tame tarpe ir profesinių asociacijų veikloje.

Šių metų konkursui pateikti penki darbai:
Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto studentų Aurimo Baužio, Augustės Bujokaitės, Giedriaus Bujoko bei Augustės Santockytės bakalauro studijų bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto Urbanistikos katedros studento Aivaro Janulaičio baigiamųjų darbų projektai.

Su visais projektais galima susipažinti Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose (Didžiojo vandens g. 2).

Darbus vertins žiuri komisija: architektai Mantė Černiūtė - Amšiejienė, Mantas Daukšys, Šarūnė Gentvilienė, Arūnas Kilišauskas bei UAB „Ergolain“ projektų vadovė Dovilė Jakaitė.

Renginys yra Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos rengiamo teminio renginių ciklo "Klaipėdos architektūra" dalis.